Audi A4 2.5 tdi -04

Shitet nga: Indrit 19 Gsh 08:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Elbasan
Makina eshte ne gjendje perfekte e sapo ardhur nga Anglia makina eshte shum e mire si nga jasht dhe na brenda,, te gjith sherbimet jane bere te Audi,, me dogane te paguar,,, Audi eshte 2.5tdi quatro shum i shpejt,, shitet per arsye emigrimi ju faleminderit.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim