Audi A4 -96

Shitet nga: audi 01 Tet 16:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 800 EUR

Komuna: Elbasan
Shitet Audi A4 Vit Prodhim 1996 , Fuqia motorrike 1.9 Naft , Kondicioner , AirBag , ABS , Xhama elektrik , Ngjyre blu . Dokumenta te paguara per 1 vit . Makina eshte ne gjendje shume te mire xhenerike dhe motorrike , Cmimi 1800 € .

Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim