Alfa Romeo 147 -03

Shitet nga: eraldo 20 Gsh 23:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Elbasan
Alfa Romeo viti 2003 1.9 nafte makina eshte ne gjendje sh te mire mekanike e xhenerike eshte lekure e kuqe disqe r 17 origjinal te alfes sensor shiu pilot automatik kasetofon original me komand tek timoni 6 marsha + xnenon .... sherbimet i jane bere te gjitha ne fund te muajit maj goma vaj filtra te reja nuk eshte futur dore asnjehere ne motorr vetem xhenerike ..... me taksa te paguara dhe me siguracion deri ne muajin maj 2015 per me shume kontaktoni ne nr e celularit 0699503231
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim