AUDI A6 QUATRO 3.0 TDI -05

Shitet nga: mario 25 Nën 15:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

11 000 EUR

Komuna: Elbasan
OFROJ PER SHITJE MAKINE TE TIPIT AUDI A6 VITI 2005-2006 .MAKINA DISPONON KETO EXTRA : KAMBIO AUTOMATIKE DISTRONIK , SENSOR PARKIMI PARA MBRAPA , PERDE ELEKTRONIKE, PASQYRA ELETRIKE ME PALOSJE, BAGAZHIER 6 CD, LEKURE PANE E PASTER E PA VRARE , SENDILJE S LINE SPORT , KLIMA ,NAVI DVD SEDILJET ELEKTRIKE DHE ME NGROHJE ,SENSOR SHIU , EDHE SHUM TE TJERA, GOMA DHE DISQE ALUMINI TE REJA ORIGJINALE AUDI . TE INTERESUARIT TE KONTAKTOJNE VETEM PER BLERES SERIOZ ..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim