***OKAZIONNNN ***Audi A4 1,6 gaz -benzin -02

Shitet nga: Miri 19 Krr 15:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Elbasan
Shitet Audi A4
Viti:2002
Km :170 mije origjinale te vetat
Impjant gazi sekuencial teknologjia fundit 2014
Xhama elektrik .pasqyra elektrike
Sallon lekure .kamjo manuale.kompjuter ne bord .me pak fjal makina esht super ne cdo aspekt.mund te behet dhe ndonje nderrim ....
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim