Zetor same 85kv

Shitet nga: Naldi hysa 05 Sht 15:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

10 000 EUR

Komuna: Elbasan
Makina : Traktorë
shitet zetor same 85 kv eshte ne gjendje te mire pune shitet bshk me disk dhe plug nardi
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim