Zator landini 4x4 7830

Shitet nga: zator fiat 08 Nën 20:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Elbasan
Makina : Traktorë
eshte zator landini 78 30 4x4 me goma te sapo nderruara dhe ne gjendje te mire pune
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim