Tractor Same (minitauros )

Shitet nga: riku 14 Nën 12:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Elbasan
Makina : Traktorë
shes tractor Same (minitauros ) tractori eshte ne gjendje pune i pajisur me freze dhe plug 3vesh
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim