Belarus 65

Shitet nga: blerim 02 Sht 12:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 000 000 LEK

Komuna: Elbasan
Makina : Traktorë
shes zetor belarus 65 kv me pluk orgjinal majat i ka te reja.zetori esht ne gjendje te mir baterit i ka te reja dhe gomat sic duken dhe ne foto ky esht traktori shitet per arsye emigracioni?
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim