Rimorkio

Shitet nga: silvi 21 Gsh 12:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

500 000 LEK

Komuna: Elbasan
Makina : Të tjera
shitet rimorkio e re 2 toneshe pa perdorur fare sic e shihni ne foto , bejm dhe rimorkjo per makina, me drita me sinjale etj. nga 1 ton deri ne dy 3 ton
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim