Kultivator italian origjinal

Shitet nga: xhulio 09 Krr 08:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 200 EUR

Komuna: Elbasan
Makina : Të tjera
kultivatori eshte italian eshte per mathjen e misrit dhe cfare lloje tjeter
kultivatori e hedh plehun vet me gradim ben prashitje
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim