Kubota GL 32

Shitet nga: Margarit Muha 27 Nën 17:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Elbasan
Makina : Të tjera
Shes zetor kubota GL32.dy dirifencjal .fuqia motorrike 32kv.me 3000 ore pune.me goma te reja.ne gjendje shume te mire pune si motorrike dhe xhenerike.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim