GOMA PER SONDA PER BUNAR 445 / 65R 19.5 Bridgest..

Shitet nga: Roland 12 Maj 18:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

280 EUR

Komuna: Elbasan
Makina : Pjesët rezerve
Shes goma per sonda bunaresh , puse uji dhe pilota 445/65R19.5 Bridgestone ( = 18 R 19.5 )
Gomat jane orgjinale prodhim japonez BRIDGESTONE prodhim i vitit 2008 . Jane radial ( me tele ) .
Shesim 2 ose 3 cope me 280 EURO copen . Jane ne gjendje te shkelqyer..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim