Pirungrites dizel

Shitet nga: remo 10 Nën 09:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 800 EUR

Komuna: Elbasan
Makina : Pirrungritës
Okazon shitet nje pirungrites me keto permasa lartesia 5metra spostim majtas djathtas,pesha ngritese 2.5ton.dopi gom dhe goma me fryrje .plus nje pal goma rezerve.kamje 4 marsha sy para dhe dy mbrapa.motorr perkins me konsum shume te ulet nafte dhe shum ekonomik.eshte ne gjendje te shkelqyer dhe cmimi 3800 me marveshje.vetem telefonata serioze.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim