Mercedes benz vito 112 cdi

Shitet nga: mihanil 16 Maj 20:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 500 LEK

Komuna: Elbasan
shitet mercedes benz vito i vitit 2003.me motor 2200 cdi nafte,makina eshte ne gjendje te mir motorike dhe gjenerike.me clima,abs,esp,airbag,konsumon 6 litra per 100 km.cmimi 2500 euro dogana e pa paguar, per info 0692578899
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim