Sonde shpimi

Shitet nga: arsen 21 Maj 17:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

62 000 EUR

Komuna: Elbasan
Makina : Makina ndërtimi
shitet sonde shpimi HIDRAULIKE ne gjendje shume te mire pune dhe me te gjith aksesoret e njevoshem .sonda ka 80 metra shtanga..ajo mund te terhiqet si nje rimorkio. por gjithashtu ecen edhe vete.
me taksa te pguara deri 2016

nr kontati:0692114801
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim