Fabrike betoni mobile 60m3

Shitet nga: Mirsi 28 Sht 17:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Elbasan
Makina : Makina ndërtimi
fabrike betoni mobile 60m3 me kompjuter bordi sistemi elektrik gjerman me mixer modeli italian makineria disponon nje siloz te vetin brenda fabrikes 40 ton dhe nje silos te jashtem me gjithe shnek 120 ton dmth 160 ton cimento.gjithsej ka prodhuar gati tek 1500m3 fabrika eshte pothuajse e re pak e punuar gati per cdo lloj prove. transportimi kryhet nga nje koke traileri .. per me shume informacion mund te vini ta shihni presim kliente serioz
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim