FADROMA CAT 4x4

Shitet nga: Avni 28 Gsh 14:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Elbasan
Makina : Makina ndërtimi
CAT 4x4 , VITI 97, KOVA ME HAPJE DHE ME IMPIANT PER BETONIERE, PIRUN ME KONTINJER ME SISTEM HIDRAULIK. 3 KOVA KOLLONA MBRAPA ME ZGJATJE
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim