shitet iveco

Shitet nga: rinor 16 Nën 22:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 700 EUR

Komuna: Elbasan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
iveco viti 1998 gjendje shum e mir motorrike. teper ekonomik 15l/100 km. 40m kub. kapaciteti 5 ton me dokumenta.157000 km. 4 goma te reja
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim