halo

Shitet nga: Autoshkolla Gjordumi 15 Nën 12:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

22 000 EUR

Komuna: Elbasan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes man autoshkolle ABS bash me rimorkeon kamioni vetem kushton 12 mi euro bashke 22 mi euro
pak i diskutushem per me shum info contaktoni ne tel
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim