Shitet Kamion Man

Shitet nga: jetmir 02 Dhj 17:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Elbasan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
4 aks ne gjendje te mire pune.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim