Ford Transit 2003

Shitet nga: Doni 22 Nën 22:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 200 EUR

Komuna: Elbasan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet Ford Transit 2003 motorr 2.0 diesel . makina eshte me kondicioner .abs.airbag eshte ne gjendje perfekte.dokumentat deri korrik 2016
Cmimi i diskutueshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim