FADROME FAI 4*4 E SAPO ARDHUR NGA ITALIA.

Shitet nga: DRITAN 16 Nën 11:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

18 000 EUR

Komuna: Elbasan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
FADROME FAI 4*4 SYNTHESIS ME DOGANE TE PAGUAR E SAPO ARDHUAR NGA ITALIA, IMPIANT CEKICI, 2 KOVA. SHERBIMET TE BERA RREGULLISHT MUNDESI PROVIMI KETU OSE KU TE DESHIRONI. FADROMA SHITET PER ARSYE MOSPERDORIMI. ESHTE NJE OKAZION PER TE CILIN KERKON NJE MJET PUNE TE TILLE. PER ME SHUME INFORMACIONE TEL, 0694870386.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim