Kamioncine Fiat Ducato 2.8 idtd

Shitet nga: zhani 10 Nën 23:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

700 000 LEK

Komuna: Elbasan
kamioncine dopiokabine,veteshkarkuese,6+1 vende,letrat per nje vit te prera ,makina eshte e paster dhe e bukur..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim