Furgon Peugeot Expert dizel -06

Shitet nga: ardit 17 Nën 16:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 000 EUR

Komuna: Elbasan
ne gjendje shum te mir e sapo ardhurnga italia me letra te prera per nje vit,te gjith sherbimet e bera si motorrike dhe zhenerike e gatshme per cdo lloj prove...
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim