Furgon Mercedes VITO 115 dizel -04

Shitet nga: Mercedes VITO 115 18 Gsh 17:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

15 800 EUR

Komuna: Elbasan
GJENDJE SHUM TE MIR MOTORRIKE DHE XHENERIKE.. ESP, ABS, Cruise Kontrollit, Radiatori Radiatore, ajër të kondicionuar (A / C), Libri Shërbimi. Dyer, Side Door, Radiatori Radiatore, ajër të kondicionuar (A / C), Airbag, Atrakaristo, Book Service, Power Drejtues, energjisë Locks, ABS, EBS, vende të nxehtë Turbo...
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim