Vile prej 420m2 ne Durres

Shitet nga: Artur Tahiri 11 Qer 08:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Shitet nje Vile Banimi me Kuadrature rreth 420 m² dhe rreth 840 m²siperfaqe Toke.Vila eshte e ndertuar me Arkitektur Gjermane.Eshte me leje Ndertimi dhe Certifikate pronesie (Tapi).Vila eshte e perbere ne tre kate te perfunduara,me tre banjo dhe kaldaje per ngrohje......
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim