Vile+furre buke me dru ne Durres

Shitet nga: Dhimiter 13 Jan 21:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

330 000 EUR

Komuna: Durrës
Vile + obiekt prodhimi furre buke me dru.Kati1 furra dyqani i shitjes +1dhom guzhin e banjo.Kati2 3Dhoma guzhine banjo sallon dhe ballkon rreth shtepise.Kati3 karabina.vila eshte e rregullt dhe ndertim i ri. Cmimi 330.000€ i diskutushem . 00355692358060
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim