Dy vila ne Durres

Shitet nga: Rexhep 23 Nën 10:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

399 999 EUR

Adresa: shenvlash
Sipërfaqe: 320 m2
Komuna: Durrës
shiten dy vlia per arsye emigracioni. Njera ka dhoma per hotel dhe restorant e guzhine parking per 30 makina,tjetra ka 5 hyrje apartamente. ka gjithashtu 1800m2 toke me pemtari te dyja me dok te rregullta.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim