Truall prej 1250m2 ne shenavlash te durresit per..

Shitet nga: ardi 13 Mar 17:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

45 000 EUR

Komuna: Durrës
shitet toka ne shenavlash te durrersit perball kishes ortodokse.......toka eshte e pershtatshme per shtepi dhe cdo ngje tj, vendi eshte ne koder, rruga asfalt.........uje dhe drita 24/24......

eshte nje vend shume i qet dhe me ajer te paster kushdo njeri e deshiron.........
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim