Truall prej 1150 m2 ne Durres

Shitet nga: unknoun 04 Sht 10:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

8 050 000 LEK

Komuna: Durrës
Durres.Shitet Toka(trualli).Toka eshte 1150 meter katror.
Ndodhet ne zonen e arapaj.
E kap komuna arapaj.
Lagja came.Ndodhet 1000 m siper autostrades Shkozet-Kavaje.
Eshte me hipoteke dhe te gjithe letrat e nevojshme.
Cmimi 70 mij leke metri katror.
Nr tel:0693157404
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim