Truall ne bregdet me sipefaqje 3500m2

Shitet nga: Desar 07 Dhj 18:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Shitet truall ne bregdet me siperfaqje 3500 metra katror ne Karpen e cila eshte nje zone e virgjer dhe teper panorameske. Vend ideal per dike qe kerkon te ndertoj dicka luksoze ne nje ambjent te qete dhe te bukur. Cmimi i i arsyeshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim