Truall me qera ne Durres

Shitet nga: Almir 25 Sht 15:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Trualli ndodhen pergjate segmentit Durres (Plepa) - Pjeze, 500m pa shkuar ne Pjeze.
Ka linje elektrike 2 dhe 3 Fazore si dhe uje.
Ka akses direkt ne rrugen kryesore. Eshte vend qe nuk mban uje.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim