Truall me Sip. 315 m2 Shkozet Buze Rruge.

Shitet nga: Truall 15 Nën 11:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Shitet toke me siperfaqe 315 m2 ne shkozet buz rruge te ish rrezervat e shtetit vend shum i mir per shfrytzim biznesi dhe Banimi , vtm 5 min larg Durresit. Lagjia pajisur me Ndricim, gjelberim si dhe rruga shtruar me asfalt. shitet per arsye emigrimi.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim