Toke siperfaqe 6 dylym, ne Qerret, Komuna Kat. I..

Shitet nga: Gezim Ahmeti 08 Pri 13:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

700 000 LEK

Komuna: Durrës
Shitet 6 dylym toke e mbjellur jonxhe. Toka ndodhet ne fshatin Qerret, komuna Katund i Ri, Durres. Jonxha eshte viti i pare qe eshte mbjellur. Toka eshte me prodhimtari te larte. Te interesuarit te kontaktojne ne numrat e telefonit 0685120359 dhe 0696219085. Cmimi 7 milion (te vjetra) dylymi, i diskutueshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim