Toke prej 900 m2 ne Durres

Shitet nga: Fast Agjenci 28 Gsh 11:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

65 EUR

Komuna: Durrës
Toka ka siperfaqe prej 900 metra katrore ku nga kto 300 metra katror jane truall dhe 156 metra katrore eshte ndertuar.
Toka ndodhet ne Shkallnur buze rruges kryesore qe te qon per ne Tirane.
Super Okazion, e cila me vone do te kete cmim shume me te larte
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim