Toke prej 8100 m2 ne Durres

Shitet nga: Erion 11 Dhj 13:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Durrës
Toka ka nje siperfaqe prej 8100 metra katror e gjitha me dokumenta te rregullta dhe Hipoteke te rregullt e te rregjistruar prane zyrave te hipotekes Durres. Ndodhet ne zonen e Porto Romano Durres perpara kanalit te hidrovorit rreth 300-400 metra perpara cIsternave te portit te ri ne Porto Romano. Shitet per arsye te mos perdorimit dhe arye emigrimi jasht vendit. Toka shitet me vleren e cmimit real te vendosur nga vet shteti dmth 35 mije lek te vjetra per meter katror
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim