Toke prej 5300 m2 ne Durres

Shitet nga: Fast Agjenci 28 Gsh 11:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Durrës
Toka ndodet ne Shkallnur te Durresit, eshte ngjitur me rrugen qe shkon per ne Tirane, rruge e cila me vone do te kete nje plan urbanistik dhe zhvillim te menjehershem.
Toka shitet per arsye emigracioni
Ka siperfaqe 5300 metra katrore
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim