Toke prej 5300 m2 ne Durres

Shitet nga: Fast Agjenci 14 Gsh 11:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Durrës
Super Toke ne Shkallnur e cila ndodhet ne rrugen Kryesore me nje siperfaqe prej 5300m2 me nje cmim shume te arsyeshem te ciles vlera e saj do te rritet shume shpejt.
Ne zonen e Shkallnurit jane shume projekte per ta zhvilluar si zone Industriale ekonomike.
Keshtu qe duhet te veproni sa me shpejt qe te perfitoni nga kjo mundesi qe po ju jepet.
Eshte e favorshme per Kapanone industriale, Karburante dhe shume e shume mundesi te tjera per aktivitete te ndryshme
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim