Toke prej 500m ne Durres

Shitet nga: EDUART 04 Dhj 14:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

50 000 EUR   100 000 EUR

Adresa: Gjiri i Lalezit
Sipërfaqe: 1000 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Durrës
Shitet siperfaqe toke 500m ne buze deti tek gjiri i lalezit prane kompleksit insifa nderrim i mundshem dhe me apartament apartament me vendollje ne brendesi te qytetit te durresit jo ne rrethina
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim