Toke prej 270m2 ne Durres

Shitet nga: eri 01 Dhj 23:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

150 000 EUR

Adresa: shtet toke e rrethuar ne durrs plepa
Sipërfaqe: 270 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Durrës
shitet toke e rrethuar . me te gjithe dokumentacionin e nevojshem .
e pershtateshme per biznese te ndryshem pasi eshte buze rruges .gjith ashtuz munde te perdoret dhe per te ndertuat vile pasi eshte mes nje blloku vilash .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim