Toke prej 1024m2 ne Durres

Shitet nga: Musa 01 Gsh 21:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

700 000 EUR

Komuna: Durrës
Shitet ose jepet per ndertim sip.toke 1024m2 me hipotek ne zonen e plazhit ,sektori Teuta Durres.Ne kete sip ndodhen 2 ndertesa nje 1katesh 150m2, dhe nje 2 kateshe 100m2. Toka ndhodhet 50m larg nga rruga kryesore dhe 100m larg nga deti.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim