Toke prej 1000m2 ne Durres

Shitet nga: Fatmir 12 Sht 16:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Shes 1000m katror toke ne shenavlash,me tapi dhe me shpi te vjeter ekzistuese,dmth mundt te ndertohet pa pasur nevoje per leje ndertimi etj. Per me shume me kontaktoni ne tel. Faleminderit
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim