Toke prej 10000m2 ne Durres me Stalle Shtepi Bim..

Shitet nga: Olsi 10 Tet 13:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Siperfaqja e tokes : 54x185m , 10000m2
Stalla 40x10m lartesia 4.7m .
Shtepia 10x11m 3+1 .
Liqeni 28x17m me 6200 peshq
Bime: Ullinj te mbjellur 900 rrenje, Palma Washington te mbjellura 3500 rrenje. Bredha Argjendi 200 cope. Juka 400 cope. Shege 400 cope dhe shume bime te tjera.

Koordinatat ne Google Maps : 41.385534, 19.473897

Cmimi : 220000 euro , i diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim