Toke per ndertim dhe industri ne Durres

Shitet nga: Kujtim Mara 09 Tet 15:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Toka ndodhet ne rrugen e Fllakes, 1km larg nga autostrada dhe kufizohet me rrugen kryesore qe te çon ne plazhin e Fllakes.Documenta te rregullta.
15 dynym toke
200x75
Cmimi: 42 € m2
7 km nga plazhi Fllakes dhe 8 km nga plazhi i Dajlanit
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim