Toke pemtore.vresht dhe truall

Shitet nga: durimi 16 Maj 19:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

28 EUR

Komuna: Durrës
ne kodren e MAMINASIT shitet 3000 metra katrore toke qe perbehet nga toke are vresht dhe truall .prona eshte me rruge te asfaltuar deri ne vend .pamje e mrekullueshme dhe qetesi maksimale .nje okazion i rralle
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim