Toke ne durres

Shitet nga: A 02 Gsh 09:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Shes toke 1 deri ne 5 dynym toka ndodhet ne fshatin shenvlash te tregu makinave 5 km larg nga qyteti i durresit.toka ka nje shtrirje te favorshme pasi eshte ne forme katrore dhe eshte nje zone mjaft te qete me te gjitha kushte rruge uje dhe drita.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim