Toke ne Durres

Shitet nga: Aldo 02 Dhj 13:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

702 000 EUR

Komuna: Durrës
Ne mes pishave dhe gjelberimit te plazhit te Gjirit te Lalezit ndodhet nje toke e pershtatshme per ndertimin e nje zone rezidenciale te vilave turistike ose per ndertimin e nje fshati turistik. Kjo toke ofron kushte shume te mira per ndertim, duke qene se eshte buze rruges, dhe ka nje vendodhje shume te pershtatshme per pushim.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim