Toke ne Durres

Shitet nga: Arditi 27 Dhj 16:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

70 000 EUR

Adresa: Durres
Sipërfaqe: 10000 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Durrës
Toka ndodhet ne rrugen e plazhit(sektor rinia) vetem 7km larg autostrades Tirane-Durres, ajo lidhet me rrugen kryesore dmth eshte ne ''parcelen e pare''. Ka nje siperfaqe prej 10000m katrore ku mund te shfrytezohet per vendbanim gjithashtu dhe per biznes. Cmimi shum i arsyeshem...
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim