Toke ne Durres

Shitet nga: Toka 28 Qer 12:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Durres Spitalle ne zonen industriale prane Universitetit shitet tokeme hipotek parcela ngjitur me kanalin kryesor me sip total 20000m2 ndahet dhe me pjes 4000m2 4000m2 12000m2 zone me projekte te shepejte dhe te medha zhvillimi ekonomik 40euro m2 i diskutushem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim